Tel:
Çin su şişe dolum makinası Üretici
Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD
AMBALAJ SU, AMBALAJ ÖMRÜ, DÜNYA PAKETİ

Ana sayfa ÜrünlerPlastik Şişe dolum makinası

Paslanmaz Çelik 20000 BPH Plastik Şişe Dolum Makinesi

Paslanmaz Çelik 20000 BPH Plastik Şişe Dolum Makinesi

Stainless Steel 20000 BPH Plastic Bottle Filling Machine
Stainless Steel 20000 BPH Plastic Bottle Filling Machine

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Ellison
Sertifika: CE/ BV / ISO
Model numarası: RCGF 24-24-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: Negotiated
Ambalaj bilgileri: Tahta sandık veya palet paketi
Teslim süresi: 30 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 10 set
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ad: plastik şişe dolum makinası Kapasite: Max. Maks. 20000 BPH 20000 BPH
Uygun şişe: Pet şişe Şişe tipi: 330 ml-2000 mi
Zor kısım: Paslanmaz çelik Şişe Şekli: Yuvarlak veya kare
Vurgulamak:

Stainless Steel automatic bottle filling system

,

20000 BPH plastic bottling equipment

Paslanmaz Çelik 20000 BPH Plastik Şişe Dolum Makinesi


 
Plastik Şişe Dolum MakinesiAçıklama
 
This washing filling capping 3 in 1 monoblock is a unique design combining the three parts of bottle washing, filling and capping in one. Bu yıkama dolum kapağı 3'ü 1 arada monoblok, şişe yıkama, doldurma ve kapatmanın üç parçasını bir arada birleştiren benzersiz bir tasarımdır. Washing filling capping 3 in 1 can decrease main power, save space and diminish the air pollution among three machines. 3'ü 1 arada yıkama doldurma kapağı, üç makine arasındaki ana gücü azaltabilir, yerden tasarruf edebilir ve hava kirliliğini azaltabilir. The machine is easy to change the shape of bottles, which can be done by changing the thumb wheel without adjusting the height of the machine.The filling water machine case and the parts contacting with the materials are made of stainless steel which ensures the good external look and easy washing.Each water bottle washing filling capping 3 in 1 machine element that contacts with the liquid is made of high quality Stainless steel 304, if needed,Stainless steel 316 is also available.The water bottle washing filling capping 3 in 1 machine adopts bottle neck holding transmission technology to realize fully automatic rinsing, filling and capping. Makine, makinenin yüksekliğini ayarlamadan başparmak tekerleğini değiştirerek yapılabilen şişelerin şeklini değiştirmek kolaydır.Doldurma suyu makine kasası ve malzemelerle temas eden parçalar, iyi harici sağlayan paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Sıvı ile temas eden her bir su şişesi yıkama dolum kapağı 3'ü 1 arada makine elemanı yüksek kaliteli Paslanmaz çelik 304'den yapılmıştır, gerekirse Paslanmaz çelik 316 da mevcuttur. 3'ü 1 arada makine su şişesi yıkama dolum kapağı tam otomatik durulama, doldurma ve kapatma gerçekleştirmek için şişe boyun tutma iletim teknolojisini benimser. Most elements of the electrical system use famous international brand, for example,Mitsubish, Omron brand .The water bottle washing filling capping 3 in 1 machine obtain the advantages of good abrasive resistance,high stability,low failure rate, etc. The quality of the equipment reaches the advanced level of the world.8. Elektrik sisteminin çoğu unsuru, örneğin Mitsubish, Omron markası gibi ünlü uluslararası markayı kullanır. ekipman dünyanın ileri seviyesine ulaşır. Nozzles in the grab can guarantee the complete wash of the interior of the bottle.Easy to operate, save the cost for workers. Kepçedeki nozullar, şişenin iç kısmının tamamen yıkanmasını garanti edebilir.Kolay kullanım, işçilerin maliyetinden tasarruf sağlar.


Teknik özellikler


1) Şişenin değiştirilmesi için daha kolay olan vida ve konveyör zincirleri yerine hava konveyörü ile giriş starwheel arasında doğrudan bağlantı olduğu kabul edilir.

2) There is no need to adjust the height of equipment through neck holding tech for bottle transportation. 2) Şişe nakliye için boyun tutma teknolojisi ile ekipmanın yüksekliğini ayarlamaya gerek yoktur. And what is only to change some spare parts. Ve sadece bazı yedek parçaları değiştirmek için ne var.

3) High speed filling line is of clamp transferring technology. 3) Yüksek hızlı dolum hattı kelepçe transfer teknolojisidir. Bottle shapes are more varied, and the working table inside the machine is more laconic. Şişe şekilleri daha çeşitlidir ve makinenin içindeki çalışma masası daha özlüdür.

4) 3'ü 1 arada monoblokla, şişe durulama, doldurma ve az aşınma ile kapatma işleminden geçer ve aktarma stabildir, şişe değişimi daha kolaydır.

5) Özel olarak tasarlanmış paslanmaz çelik şişe kelepçesi dozu, ikinci kontaminasyonu önleyerek, şişe boynunun iplik kısımlarına temas etmemelidir.

 
Teknik özellik

 

model RCGF18-18-6 RCGF24-24-8 RCGF32-32-10 RCGF40-40-12
Kapasite (500ml / şişe / h) 3000-5000 6000-9000 10000-13000 14000-16000
Dolum hassasiyeti ≤ + 5mm (sıvı seviyesi)
Dolum basıncı (MPa) 0,15-0,35
Dolum sıcaklığı (ºC) 55-85
Toplam güç 4.8 5.5 8 9
Ağırlık (kg) 4500 6500 7500 8500
Kaba ölçüler (mm) * 2000 * 2200 2600 * 2300 * 2300 3050 * 2800 * 2400 3650 * 3150 * 2500 4000
 

 

 

 


Özellikleri
 

Makine yapısı

 
Yeni tip: yuvarlak pürüzsüz köşe, makinede Kol denetleyicisi yüklü
 
Monoblok yüksek hızlı 3'ü 1 arada yıkama - doldurma - kapatma ünitesi

 

Malzeme

 
Çerçeve malzemesi paslanmaz çelik 304, kalınlığı 1.5mm
 
Su ile temas eden parçalar 304 veya 316L paslanmaz çeliktir
 
Burçlar, serbest yağlanan ithal marka olarak değiştirildi
 
Tüm parçalar daha hassas olarak üretilir

 

Her birimin özellikleri

 
Yıkama Parçası: 304 / 316L paslanmaz çelik tutucu, yıkama sırasında minimum şişe çökmesini sağlar
 
Dolum Parçası: Tüm 304/316 paslanmaz çelik temas parçaları sıvı tankı, ince cila, ölüm köşesi yok, temizlenmesi kolay
 
Kapatma Parçası: Şişe yok kapak yok

 

Ek fonksiyon

 
Merkezi yağlama sistemini takın
 
Farklı yükseklik için otomatik kaldırma sistemi

 

 


Elektrik konfigürasyonu
 

madde Parça adı Marka Marka
1 PLC SIEMENS Almanya
2 Çevirici
3 Dokunmatik ekran
4 Değiştirmek
5 devre açıcı
6 relayer
7 Selenoid vana Airtac Tayvan
8 Motor sürmek Feituo İsviçre
9 redüktör CNP Çin
10 Su Pompası SKF Çin
11 Ana Yatak AUTONICS İsveç
12 sensor Airtac Kore
13 Hava bileşeni ABB Tayvan

 
Konveyör sistemi
 
Air conveyor: Feeding plastic bottle to filling machine; Hava konveyörü: Plastik şişeyi dolum makinesine besleme; it includes: o içerir:
1, hava üfleyici
2, hava filtresi screem
3, hava konveyör tüneli
 
Bantlı konveyör sistemi şunları içerir:
1, tek sıra konveyör: mühendislik plastik kayış veya paslanmaz çelik kayış
2, Çok sıralı konveyör: mühendislik plastik kayışı veya paslanmaz çelik kayış
3, Konveyör motorları: dönüştürücü ile hız ayarlanabilir veya sabit hız
4, dönüş konveyör
5, su biriktirme tepsisi
6, kablo deneyin
 
Komple üretim hattı

 

Sterilizasyon makineleri

 

Plakalı UHT sterilizatör


It is mainly used for heating and sterilizing sensitive liquids such as fruit juice, tea and alcohol etc...The sterilization temperature is 85-135ºC, the capacity is 1-15T. Genellikle meyve suyu, çay ve alkol gibi hassas sıvıları ısıtmak ve sterilize etmek için kullanılır ... Sterilizasyon sıcaklığı 85-135ºC'dir, kapasite 1-15T'dir. The control components are all internationally famous brands. Kontrol bileşenlerinin tümü uluslararası ünlü markalardır.

 

Boru UHT sterilizatör


Ağırlıklı olarak yüksek viskozite, büyük eti ve taze meyve suyu, reçel ve kahve vb gibi asidik içecekler için kullanılır ...., sterilizasyon sıcaklığı 80-137ºC, kapasite 1-15 T, kontrol bileşenleri tüm uluslararası ünlü markalar

 

Yüksek basınçlı homojenizatör


T, ekstrüzyon, güçlü darbe ve basınç kaybı genleşmesinin üçlü etkisi altında, sıvının birbiriyle daha düzgün karıştırılmasını sağlar, böylece sıvı tadı daha yumuşaktır, kapasite 1-10T'dir.

 

Vakum degazörü


Esas olarak gaz giderme odası, kondenser, vakum pompası vb. partikül gazı, köpürmenin sterilizasyonu etkilemesini önleyin, kabın iç duvarındaki korozyonu azaltın ve korozyon önleyici bir rol oynayın.

 

CIP (Yerinde Temizlik) Sistemi


Ağırlıklı olarak içecek, meyve suyu, bira ve süt ürünleri gibi ekipman ve boruların temizlenmesi için kullanılır.
CIP, santrifüj pompayı, temizleme sıvısını malzeme boru hattına ve ekipmanı tam kapalı çevrim temizleme için konvoylamak, emek derinliğini azaltmak ve içeceklerin kalitesini sağlamak için kullanır.

 

1, su arıtma sistemi

 

Ham su pompası: ham suya bağlayın, biz en iyi tedarikçi Nanfang pompa veya Grundfos pompası tedarikçisi.

Silika kum filtresi: bir filtre ortamı, belirli bir basınç altında sudaki süspansiyon halindeki maddeleri, organik maddeleri ve bazı ağır metal iyonlarını etkili bir şekilde kesebilir ve çıkarabilir, böylece suyun bulanıklığını azaltır.

Aktif karbon filtresi: Sudaki klor içeriğini filtreleyebilir: <0.1PPM, Bulanıklığı, su kromasını azaltabilir, su kalitesini artabilir.

 

Sodyum iyon değiştirici (yumuşatıcı): Kalsiyum ve magnezyum iyonlarını sudan uzaklaştırmak, böylece yumuşatılmış su elde etmek için kullanılır.

Hassas filtre: Yüksek filtreleme hassasiyeti, 0.1um parçacıklardan daha az, kirliliği ve uzun hizmet ömrünü yakalama yeteneğine sahip PP filtre membranlarını benimser.

Ters osmoz: is composed of reverse osmosis membrane (RO), high pressure pump and washing system,It can intercept substances larger than 0.0001 micron. ters osmoz membranı (RO), yüksek basınç pompası ve yıkama sisteminden oluşur, 0.0001 mikrondan daha büyük maddeleri yakalayabilir. and allow water molecules to pass through. ve su moleküllerinin geçmesine izin verin.

UV: RO sisteminden sonra, sudaki bakteriler UV sterilizasyon lambası kullanılarak elimine edilir.

Ozon: Belirli bir konsantrasyonda su ve havadaki bakterileri hızla öldürebilen güçlü bir oksidan.

Bitmiş su tankı: Uygulama için dolum makinesine bağlı filtrelenmiş saf suyu depolamak için kullanılır.

Different water sources with different equipment configurations. Farklı ekipman konfigürasyonlarına sahip farklı su kaynakları. We will jointly choose the most suitable water treatment system for you! Ortaklaşa sizin için en uygun su arıtma sistemini seçeceğiz!

 

2, Kol etiketleme makinesi

 

1. It is suitable for all kinds of drinks, such as fruit juice, tea beverage, dairy products, pure water, beer, sports drinks and other food and beverage industries. 1. meyve suyu gibi her türlü içecekler için uygundur, çay içecek, süt ürünleri, saf su, bira, spor içecekler ve diğer yiyecek ve içecek endüstrileri. It not only has high accuracy of labeling position, but also can highlight bottles and perfect bottle-shaped after shrinkage. Sadece etiketleme pozisyonunun yüksek doğruluğu değil, aynı zamanda büzülmeden sonra şişeleri ve mükemmel şişe şeklini de vurgulayabilir.
2. Son derece istikrarlı mekanik yapı, tüm makine paslanmaz çelik koruyucu çerçeve kapağı ve istikrarlı ve pas ücretsiz alüminyum alaşım sert çerçeve benimser.
3. şişe tipi her türlü Esnek seçim: yuvarlak şişe, kare şişe, eliptik şişe vb ayrıca şişe ağız veya vücut seçebilirsiniz.
4. Unique synchronous cutter holder, within the scope of specifications, no replacement cutter holder. 4. Benzersiz senkron kesici tutucu, özellikler kapsamında, hiçbir yedek kesici tutucu. If the specifications need to be changed, it can be completed quickly in 5 minutes. Spesifikasyonların değiştirilmesi gerekiyorsa, 5 dakika içinde hızlı bir şekilde tamamlanabilir.
5. şekli zarif ve güzel, genel yapısı güçlü, ve kullanımı daha hafif ve esnek.
6. mekanizmasının sert vücut kombinasyonu benimser, özel olarak tasarlanmış pistonlu kesici, sorunsuz çalışabilir ve iki kez takım ömrünü uzatabilir.
7. basit merkezi ayağı konumlandırma, değiştirmek kolay özellikleri, kullanımı kolay, kolay anlaşılır, öğrenmesi kolay, tamamen kullanıcının sorunları kaçınarak.
8. Bu makinenin yapısı, düşük arıza oranı ve basit bakım sağlayabilen basit ve cömerttir.
9. dizi güvenlik ana gövde güvenlik koruma çerçevesi gerçekten samimi tasarım

 

Ana parça listesi:

 

Hayır ad Marka Üretici firma
1 SUS304 paslanmaz çelik   Güney Kore
2 motor TWT Tayvan
3 Rulman NSK MNB EZO IJK Japonya
4 step motor Tamagawa Japonya
5 Adım Sürücüsü Ertl Tayvan
6 PLC denetleyici Omron Japonya
7 Çevirici Delta Tayvan
8 dokunmatik ekran Weview Tayvan
9 devre açıcı Schneider Fransızca
10 sensor SUNX Japonya
 

 

3, otomatik shrink ambalaj paketleme makinesi


1) Frekans kontrolü, İkincil şişe taşıma cihazı.
2) itme şişe olan tüm set, ısı sızdırmazlık kesme pnömatik yapı benimsenmesi.
3) Endüktif anahtar kontrol filmi uzunluğu.
4) Dokunmatik ekran, PLC kontrol sistemi equipemtn fonksiyonunun gelişmiş güvenilirliği.
5) Dairesel rüzgar makinesi, shrink fırın iyi orantılı sıcaklık resuare.
6) Güçlü soğutma sistemi tasarımı hızlı bir şekilde kesinleştirebilir.
7) Isı-hızlı Teflon taşıma net, istikrarlı taşıma, yüksek mukavemetli ve stand aşınma ve yıpranma.
8) Frekans dönüşüm zamanlaması net ulaşım yapısı.
9) konveyör bant yüksekliği kullanıcıya göre yapılabilir, ayarlanabilir aralığı ± 50mm
10) Şişe taşıma makinesi kullanıcının yönünü tatmin edebilir, uzatabilir ve kısaltabilir
11) Pterygoid paslanmaz demir ısıtma sistemi, dayanıklılık.
12) Ürün için kısa süreli ayı depolama rafı cihazını tatmin edin, üretim hattı için art arda çalışın.

 

4, PET şişe şişirme makinesi

 

Plastik granülleri üfleyerek içi boş kaplara dönüştürebilen bir ekipman türüdür.
molding process. kalıplama işlemi. It is mainly used in beverage and food industry. Ağırlıklı olarak içecek ve gıda endüstrisinde kullanılır.

 

Ana gövde özellikleri:


1). 1). Stable performance with advanced PLC. Gelişmiş PLC ile istikrarlı performans.
2). 2). Automatic preform conveyer to save human cost. İnsan maliyetinden tasarruf etmek için otomatik preform konveyör.
3). 3). Preform self-rotation and infrared pre-heater revolution assure the even distribution of heat, which improve the Preform kendinden dönüşlü ve kızılötesi ön ısıtıcı devrimi, ısının eşit dağılımını sağlar ve bu da
şişe şekillendirme oranı, üretimi artırmak.
4). 4). High adjusting performance to enable preheat the preforms perfectly by adjust the voltage control area in the PLC, which could adjust the temperature of the infrared lights in the pre-heater, and keep the proper temperature and humidity invariable. Ön ısıtıcıdaki kızılötesi ışıkların sıcaklığını ayarlayabilen ve uygun sıcaklık ve nemi değişmez tutabilecek PLC'deki voltaj kontrol alanını ayarlayarak ön kalıpların mükemmel bir şekilde ön ısınmasını sağlamak için yüksek ayarlama performansı.
5). 5). High safeties with security automatic-locking device in each mechanical action, which will make the production into a perfect safe environment, in case of the breakdown in certain procedure. Her mekanik işlemde, belirli prosedürlerde arıza olması durumunda üretimi mükemmel bir güvenli ortama dönüştürecek güvenlik otomatik kilitleme cihazı ile yüksek güvenlik.

 

 


Ref için detaylı fotoğraf
 
Paslanmaz Çelik 20000 BPH Plastik Şişe Dolum Makinesi 0Paslanmaz Çelik 20000 BPH Plastik Şişe Dolum Makinesi 1

 

İletişim bilgileri
Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD

İlgili kişi: Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD
Sanxing Şehri, Zhangjiagang Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin
Tel:86-135-84426100
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite su şişe dolum makinası Tedarikçi. © 2019 - 2020 waterbottlefillingmachines.com. All Rights Reserved.