Tel:
Çin su şişe dolum makinası Üretici
Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD
AMBALAJ SU, AMBALAJ ÖMRÜ, DÜNYA PAKETİ

Ana sayfa

Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD

Suzhou Ellison Ambalaj Makineleri Ltd hangi araştırma ve tasarım, kalite ve üretim, satış ve satış sonrası servis zaman zaman büyüyor. Makinelerimiz 50'den fazla ülkeye satılmaktadır.

Biz içecek dolum-paketleme ekipmanları ve su arıtma ekipmanları üretiminde uzmanlaşan. Kalite zaten içilebilir bir standart geçer. Şu anda üretiyoruz: 1000-20000 şişe / saat kapasiteli maden suyu, saf su, meyve suyu, çay içeceği, süt içeceği ve gazlı içecek üretim hatları; sirke, soya sosu ve şarap üretim hatları 1000-20000 şişe / saat; Saatte 60-1200 varil kapasiteli 3-5 galon varil suyu ve su arıtma tesisleri, meyve suyu işleme hattı ve 1-30 ton / saat gazlı içecek işleme makineleri; Ayrı makine veya anahtar teslimi proje sunuyoruz.

Tam zamanlı geliştirme ve tasarım mühendis ekibimiz var, yüksek başlangıç ​​noktası ve ileri teknoloji dolum ekipmanları, ileri seviyeye ulaşmak için otomasyon derecesi geliştirmek için uluslararası teknolojilerle birlikte Almanya, Japonya, Fransa, İtalya, İsviçre'den teknolojileri emiyoruz.

Biz kendi 2000 metrekare modern fabrika ile her türlü gelişmiş işleme ekipmanları ve test ekipmanları, deneyimli teknisyenler, bilimsel ve sıkı yönetim, tüm Ellison mükemmellik oluşturmak ürün üretim sistemi, hangi Ellison ürün kalitesi için en profesyonel koruma sağlar.

Bizi seçerken Ellison'un geleceğine inanıyoruz!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : QC

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 1000000-2000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Suzhou Ellison Ambalaj Makineleri Ltd içecek dolum paketleme ekipmanları ve su arıtma ekipmanları her türlü üretiminde uzmanlaşmış bir üretim kuruluştur.

Biz bulunan Sanxing Kasaba, ZhangJiaGang Şehir, JiangSu Eyaleti, çin, rahat ulaşım ile.

Firmamız 10 yıldan fazla kurulmuştur. Biz sadece iyi üretim deneyimi var ama aynı zamanda ileri teknoloji yurtiçinde ve yurtdışında tanıttı. Makinelerimizi her yıl birçok ülkeye profesyonel ve dürüst çalışmalarla ihraç ediyoruz. Böylece, müşterilerimiz arasında yüksek bir ün kazandı.

Şu anda, biz üretebilir maden suyu veya saf su arıtma hatları; B ottle maden suyu ve 1000-20000 şişe / saat ile saf su dolum makineleri; 5 Galon varil su dolum makinası; 1000-20000 şişe / saat ile PET şişe veya cam şişe suyu ve çay içecek üretim hatları; 1000-15000 şişe / saat ile şişe gazlı içecek ve bira dolum paketleme hatları; 1000-20000 şişe / saat, her süt ürünü sıvı üretim hattına sahip sirke, soya sosu ve şarap dolum makineleri için P üretim hatları.

"Dürüstlük, Samimiyet ve iyi niyet" ruhumuz iken, "Yüksek teknoloji, yüksek kalite ve yüksek seviye" aradığımız şeydir. İyi satış sonrası servisimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Arkadaşlarımızla işbirliği yapmak ve birlikte geliştirmek istiyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında tüm arkadaşlar bizi ziyaret etmek sıcak karşıladı.

Firma Servisi

Bir teklif nasıl alınır?

Hızlı bir şekilde uygun teklifi alabilmek için lütfen aşağıdaki koşulları bize bildirin:

1, Ne tür bir ürün üreteceksiniz? Su, meyve suyu, gazlı içecek, bira, ketçap veya başka bir şey?

2, saatte / günde / ay üretim kapasitesi nedir?

3, şişe türleri ve kapak türleri nedir? Cam şişe, PET şişe, Alüminyum olabilir veya başka? Ve kaç şişe türünüz var?

4, nihai etiketleme ve paketleme şekli nedir?

Paketleme

Endişelenmeyin, makineleri standart tahta sandık paketi veya palet veya deniz kıyısına uygun başka bir paketle paketlemeye yardımcı olacağız.

Nakliye

Yükleme limanı: shanghai limanı

Boşaltma portu: Beklemede

Konteyner: Makine boyutlarını hesaplamaya ve makineleri yüklemek için doğru konteynerleri seçmeye yardımcı olacağız.

Sevkiyat ileticisini ayarlayacağız veya müşterinin nakliye ileticisini işbirliği yapabiliriz.

Kalite garantisi

Ürünlerimizin tamamen yeni ve kullanılmayacağına söz veriyoruz. Uygun bir malzemeden yapılmışlardır, yeni tasarım benimsemiştir. Kalite, şartname ve işlev hepsi sözleşmenin talebini karşılamaktadır. Bu hattın ürünlerinin hiçbir aseptik ilave etmeden bir yıl boyunca depolanabileceğine söz veriyoruz.

Kurulum ve Devreye Alma

Tüm ekipmanlar müşterinin fabrikasına ulaştıktan sonra, ekipmanı sunduğumuz düzene göre yerleştirin. Makinenin kurulması ve devreye alınması için teknisyeni sahaya göndeririz, aynı zamanda ekipmanı hattın nominal üretim kapasitesine ulaştırırız. Alıcının gidiş-dönüş uçak bileti, yerel otel, konaklama ve teknisyenin günlük maaşını vermesi gerekiyor.

Eğitim

Firmamız müşteriye teknoloji eğitimi sunmaktadır. Eğitimin içeriği, ekipmanın yapısı ve bakımı, ekipmanın kontrolü ve işletilmesidir. Tecrübeli teknisyen eğitim taslağını yönlendirecek ve belirleyecektir. Eğitimden sonra, alıcı teknisyeni işletme ve bakım işlemlerinde ustalaşabilir, süreci ayarlayabilir ve farklı arızaları tedavi edebilir.

Makine paketleme ve nakliye mühendisi

Ürün garantisi mühendisi ve Devreye Alma mühendisi

Üretim garantisi / Devreye alma mühendisi

Şirket takım

Firmamız size içecek dolum paketleme sisteminin komple çözümünü sunmak için profesyonel bir satış ekibine sahiptir. 24 saat boyunca çevrimiçi olacağız ve özel gereksinimlerinize göre 48 saat içinde ayrıntılı teklifi sunacağız.

Ayrıca şu anda tüm hat makineleri için bir baş mühendis ve yurtdışı hizmet için yurt dışına gidebilecek 5 mühendis olan profesyonel bir teknisyen borcumuz var, makinelerin yurt içi ve yurt dışında devreye alınması, özel paket ve nakliye grubu konusunda iyi bir tecrübesi var.

Makineleri ayrı olarak sunabilir veya anahtar teslimi tesis ve ilgili servis sağlayabiliriz. Sonsuza kadar İngilizce olarak ücretsiz teknisyen desteği sunabiliriz .

Size iyi hizmet ve teknisyen desteği sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Soruşturma ve iletişim hoşgeldiniz.

Satış Müdürü

Satış sonrası mühendis

Şef Mühendis

Teknik çizim mühendisi

Elektrik mühendisi

>>> >>> >>> Bizi ziyaret etmeye hoş geldiniz << <<< <<< <<<

Lütfen youtube'taki videoyu izleyin (kendiniz indirebilirsiniz) Video youtube.pdf

Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD
Sanxing Şehri, Zhangjiagang Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin
Tel:86-135-84426100
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite su şişe dolum makinası Tedarikçi. © 2019 - 2020 waterbottlefillingmachines.com. All Rights Reserved.