Tel:
ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd
ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd

Müşteri için anahtar teslimi proje ve tasarım sağlayın

Ana sayfa

ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd şirket Profili
Çin ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd şirket Profili
Çin ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd şirket Profili
Çin ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd şirket Profili
1 2 3 4

ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd

Biz yeni liman Zhangjiagang şehri Jiangsu Eyaletinde bulunuyoruz, 2005 yılında kuruldu ve içecek doldurma ve paketleme Çözümünde profesyonel.Firmamız 20.000m2'lik bir alanı kaplamaktadır, Sıvı ve içecek ambalaj endüstrisinin araştırma ve üretiminde lider bir kuruluşuz.Başlıca ürünlerimiz: Su arıtma tesisi, içecek dolum makinası, PVC kol etiketleme makinası, OPP sıcak tutkal etiketleme makinası, film shrink sarma makinası, karton paketleme makinası, CSD üretim hattı, meyve suyu üretim hattı, bira üretim hattı, 5 galon su üretim hattı .Tüm ürünler, tüm ülkenin her ilinde ve şehrinde iyi satılmaktadır ve ayrıca güçlü teknik gücü, gelişmiş ekipmanı, bilimsel yönetim sistemi ve mükemmel satış sonrası hizmeti ile yaklaşık otuz ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : DoldurDrink

No. Çalışanları : 40~50

Yıllık satış : 10000000$-20000000$

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

ZhangJiaGang Dolum İçecek Machinery Co., Ltd., Zhangjiagang şehri Jiangsu Eyaleti'nin yeni limanında yer almaktadır, 2005 yılında kurulmuştur ve içecek doldurma ve paketleme Çözümünde profesyoneldir.

Firmamız 20.000m2'lik bir alanı kaplamaktadır, Sıvı ve içecek ambalaj endüstrisinin araştırma ve üretiminde lider bir kuruluşuz.
Başlıca ürünlerimiz: Su arıtma tesisi, içecek dolum makinası, PVC kol etiketleme makinası, OPP sıcak tutkal etiketleme makinası, film shrink sarma makinası, karton paketleme makinası, CSD üretim hattı, meyve suyu üretim hattı, bira üretim hattı, 5 galon su üretim hattı .
Tüm ürünler, tüm ülkenin her ilinde ve şehrinde iyi satılmaktadır ve ayrıca güçlü teknik gücü, gelişmiş ekipmanı, bilimsel yönetim sistemi ve mükemmel satış sonrası hizmeti ile yaklaşık otuz ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.

 

Fabrikamız:

Çin ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd şirket Profili 0

Çin ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd şirket Profili 1

Firma Servisi

 

 

1. Kurulum ve AyarlamaEkipman müşterinin sahasına ulaştıktan sonra, ekipmanın ambalajından çıkarılmasından ve yerleşim çizimine göre düzenlenmesinden müşteri sorumludur;ve kurulum-ayar teknisyenlerimizin rehberliğinde yapar.Personelin maliyetlerine en son karar verilir.

 

2. Eğitim1).Teknik eğitimi kullanıcıya sunmaktan sorumluyuz.Eğitim içeriği, ekipmanın yapısını ve bakımını, ekipmanın kontrolünü ve çalışmasını içerir.Eğitim yoluyla, kullanıcıların teknik personeli, işletme ve bakım becerilerini yetkin bir şekilde kavrayabilir ve genel sorunlarla zamanında başa çıkabilir.Rehberlik için nitelikli teknik personel atayacağız.2).Alıcı, öğrenme için şirketimize personel gönderebilir.

 

3. Kalite güvencesi1).Sunulan malların yepyeni, kullanılmamış, en son tasarım ve uygun malzeme ile yapılmış olduğunu ve ekipmanın teknik özelliklerinin sözleşmeyle uyumlu olduğunu garanti ediyoruz.2).Doğru kurulum ve devreye alma rehberliği yoluyla besleme işleminden sonraki 5 gün içinde hattın ürün teknik performans göstergelerine ulaşmasını garanti ediyoruz.3).Tasarım, teknoloji, imalat, montaj, ayar ve malzeme kusurlarından kaynaklanan üretim hattının arıza ve hasarlarından sorumluyuz.4).Garanti süresi, üretim hattının kabul kontrolünden sonra 12 aydır.Müşterinin fabrikasında teçhiz edilen ekipman ile sözleşmede yer alan ekipman arasında herhangi bir farklılık olması durumunda, kullanıcılar, mal garanti süresi içinde şirketimize tazminat talebinde bulunmak için muayene defterini hukuk departmanına iletme hakkına sahiptir.4. Garanti Tasarım, imalat ve malzeme kalitemizden kaynaklanan sorunlara 12 ay bakım süresi teklif etmek ve yukarıdaki sebeplerden dolayı ilgili parçaları ve etkin hizmeti ücretsiz olarak sunmak.Garanti süresinden sonra her zaman servis sonrası geniş ve uygun bir teknik destek sunacağız.

 

Şişe tasarımı:

Çin ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Fabrika düzeni:

 

Çin ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Şirket takım

Şirketimiz, içecek dolum içecek makinesi imalatı için güçlü bir teknoloji ekibine sahiptir ve bu da şirketimizin her geçen gün büyümesini sağlar.Özel yurt dışı satış departmanı, özel üretim departmanı, özel teknisyen departmanı, şu anda tüm hat makineleri için bir baş mühendis ve yurt dışına hizmet için yurt dışına gidebilecek 5 mühendis var, yurtiçi ve yurtdışında makinelerin devreye alınmasında iyi becerilere sahipler, özel paket ve nakliye grubu.

 

 

Çin ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd şirket Profili 0

ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd
xijiegang köyü jinfeng kasabası zhangjiagang şehri jiangsu privince çin
Tel:+86-18051826158
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Su şişesi dolum makinası Tedarikçi. © 2022 - 2023 waterbottlefillingmachines.com. All Rights Reserved.